TÜP OLUŞTUR
vertical-hand-icon
Image

İnsan Kaynakları

Herkes için eşit fırsat, başarıya bağlı değerlendirme, doğru işe doğru insan, performansa ve yetkinliklere bağlı ücret ilkelerine bağlı kalarak insan gücümüzü sürekli geliştirmek ve global rekabet ortamında kalıcı üstünlüğümüz haline getirmek amaçlarımızdandır.

Oryantasyon Süreci

Kısa ve uzun süreli olmak üzere ayrı şekilde tasarlanan oryantasyon programıyla çalışanlarımızın şirkete olan adaptasyonlarının kolaylaştırılmasına destek sağlanmaktadır.

Uyum Süreci

Çalışanlarımız işe başladıkları tarihten itibaren geçen altı aylık süreçte insan kaynakları ve birim yöneticileri tarafından yakından takip edilerek, ihtiyaçları ve beklentilerine hızlı bir şekilde karşılık bulurlar.

Performans ve Yetenek Yönetimi:

Çalışanlarının performansı yıllık olarak değerlendirilmektedir. Yıl içinde düzenlenen görüşmelerle hedef tespiti yapılıp gerçekleşme kontrolleri takip edilirken yıl sonunda organize edilen görüşmelerle çalışanlara dönemsel performans sonuçlarına yönelik geri bildirim sağlanır.

Açık Pozisyonlar:

Akplast ailesine katılmak istiyorsanız sizin için uygun olan linke tıklayarak iş başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. İşe alım sürecimizde, bu alana yapılan başvurular pozisyon nitelikleri doğrultusunda filtrelenerek uygun adaylar görüşme süreçlerine davet edilmektedir. İlan dönemi haricinde web sayfamız üzerinden yapılan başvurular iş başvurusu havuzunda tutulmaktadır.

Açık Pozisyonları görmek için tıklayınız

Referanslar
;